Voucher podarunkowy KatalogMarzeń.pl

Karta podarunkowa serwisu KatalogMarzeń.pl to pomysł na niezapomniany prezent dla chcących przeżyć coś wyjątkowego.

W ofercie serwisu KatalogMarzeń.pl znajduje się ponad 300 atrakcji, m.in. loty szybowcem, paralotnią, motolotnią, jazdy samochodami rajdowymi, jazdy quadami, przygody na strzelnicy sportowej, relaks w SPA, wieczory w teatrze, kolacje w romantycznych restauracjach. I to wszystko w cenach już od kilkudziesięciu złotych.

Karta podarunkowa umożliwia obdarowanemu wybór atrakcji zgodnie z osobistymi preferencjami.

W serwisie KatalogMarzeń.pl można dokonać zakupu prezentu w jednej z czterech form:

1. Vouchera na określone przeżycie – kuponu umożliwiającego realizację określonej usługi z katalogu KatalogMarzeń.pl i z życzeniami dla obdarowanego  (przesyłany w kopercie).
2. Gift Vouchera – bonu podarunkowego na określoną kwotę (nominały od 50 do 1000zł) do wykorzystania na zakupy w serwisie KatalogMarzeń.pl z życzeniami dla obdarowanego (przesyłany w kopercie).
3. Vouchera Last Minute – zaproszenia w formie elektronicznej (plik PDF) do realizacji konkretnego przeżycia z życzeniami dla obdarowanego i szczegółami na temat wybranej usługi, przesyłany e-mailem w ciągu 5 minut od złożenia zamówienia.
4. Ozdobne pudełko – wersja elegancka zamówienia. Do zamówienia razem z Voucherem lub Gift Voucherem – pudełko wielkości 16x16cm w kolorze srebrnym przewiązane pomarańczową wstążką w które pakowany jest Voucher lub Gift Voucher.

Katalog Marzeń

katalogmarzen.pl

Strona informacyjna

Regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.