Karta podarunkowa OBI

Karta podarunkowa OBI to karta prepaid na okaziciela, którą można doładować kwotą od 1 do 5000 złotych. Doładowanie następuje w kasie hipermarketu OBI. Po doładowaniu karta OBI staje się aktywna i można korzystać ze zgromadzonych na niej środków przez 12 kolejnych miesięcy. Karty nie można doładowywać, po wykorzystaniu środków lub upływie terminu ważności karta staje się bezużyteczna a środki przechodzą na własność OBI.

Aby skorzystać z kwoty znajdującej się na karcie należy podać kartę sprzedawcy przy kasie w markecie przed uiszczeniem płatności za zakupy. Kwota za zakupy zostanie odliczona od środków znajdujących się na karcie. Jeżeli na Karcie znajduje się niewystarczająca ilość środków, resztę kwoty można dopłacić gotówką, lub kartą debetową / kredytową, można też skorzystać przy zapłacie z kilku kart.

Ilość gotówki na karcie można sprawdzić na stronie www.obi.pl oraz w kasach marketów OBI. Oprócz tego, stan salda jest widoczny na paragonie po każdych zakupach z wykorzystaniem karty.
Karta podarunkowa OBI

obi.pl

Strona informacyjna

Regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.