Karta podarunkowa BP SuperCard

BP SuperCard to karta upominkowa działająca w oparciu o system iGiftCard24 krakowskiej spółki iReward24.  Karta jest skierowana do klienta indywidualnego szukającego praktycznego i nietypowego pomysłu na prezent dla bliskich lub narzędzia do kontroli własnych wydatków.

BP postawiło przede wszystkim na wygodę posiadaczy kart. W tym celu zostały wdrożone osobne – dla klientów indywidualnych oraz firm –  aplikacje internetowe, tak by nabywcy kart mogli je samodzielnie rejestrować i zarządzać nimi przez własne konta, w tym monitorować transakcje dokonane przy użyciu kart i sprawdzać dostępność środków na nich. Dodatkowo klienci B2B mogą złożyć online zamówienia kart dla pracowników lub klientów i skorzystać z różnych opcji rabatowych.

 

Można kupić jedną z czterech kart podarunkowych BP – na dowolne zakupy, na zakupy paliwa, na zakupy w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub do skorzystania z usług myjni. Do wyboru są nominały 50 zł i 100 zł. Można też doładować kartę dowolną kwotą do wartości 600 zł!

BP SuperCard to:

  • Świetny pomysł na praktyczny prezent
  • Możliwość korzystania z pełnej oferty stacji BP
  • Nowoczesne, stylowe wzornictwo
  • Możliwość rejestracji kilku kart w ramach jednego konta
karta bp supercard

bp.com

Strona informacyjna

1 komentarz

  1. Uwaga! Promocja kart podarunkowych BP SuperCard na MyDeal http://www.mydeal.pl/caly_kraj-paliwo_na_bp_nawet_za_pol_ceny-10180.html Karta o wartości 20 w cenie 10 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.