»

Kupony rabatowe IKEA 50 lat razem

Oceń przydatność informacji

Od początku maja 2011 roku do skrzynek pocztowych 9 milionów gospodarstw domowych docierać będzie wyjątkowy prezent, jaki IKEA  przygotowała z okazji obchodów 50-lecia owocnej współpracy z Polską.

W terminie od 2 maja do 30 czerwca 2011 dostarczone zostaną do wybranych gospodarstw domowych na terenie Polski broszury zawierające kupony rabatowe o wartości 20, – zł – upoważniające do uzyskania rabatu w wysokości do 20,- zł na zakupy dowolnych produktów wyposażenia domu w sklepach IKEA. W przypadku zakupu towarów o różnej wartości, rabat zostanie udzielony proporcjonalnie do każdego towaru.

Promocja polega na przyznaniu przez Organizatora możliwości uzyskania do 20,- zł rabatu przy zakupie produktów wyposażenia domu w sklepach IKEA w Polsce. IKEA zastrzega sobie prawo do limitowania sprzedaży ilości produktów dla jednego klienta.

Promocja nie obejmuje możliwości skorzystania z uprawnienia do rabatu w restauracjach IKEA, sklepiku szwedzkim i bistro. Kupony rabatowe są realizowane na stanowiskach kasowych w sklepach IKEA. Warunkiem skorzystania z uprawnienia do rabatu jest przekazanie kuponu kasjerowi; kupon podlega zatrzymaniu przez kasjera. Kasjer może odmówić realizacji kuponów rabatowych w przypadku stwierdzenia braku odpowiednich zabezpieczeń. Do jednej transakcji kasowej może być użyty tylko jeden kupon rabatowy. Kuponów rabatowych nie można ze sobą łączyć.

W okresie promocji klientowi przysługuje prawo do użycia jednego kuponu rabatowego. W przypadku zakupów o łącznej wartości do 21 złotych, kupon uprawnia do otrzymania rabatu, w którego wyniku cena nabytych towarów po uwzględnieniu rabatu wyniesie 1 (słownie: jeden) złoty.
Kwotę należną po udzieleniu rabatu Klient zobowiązany jest uiścić korzystając z odpowiedniego środka płatniczego.
W przypadku zakupów do kwoty poniżej 21 złotych, kupon nie uprawnia do otrzymania reszty.
Klient ma prawo do zwrotu towaru lub towarów, nabytych w ramach niniejszej promocji, jeśli nie był(y) on(e) używany(e), na zasadach określonych w Warunkach zwrotu towarów

50 lat razem ikea, bon podarunkowy

ikea.pl

Regulamin

Strona informacyjna akcji

Strona IKEA

Komentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *