Karta rabatowa Galeria Piotrkowska

Karta galerii piotrkowska to kartonikowa karta rabatowa upoważniająca do uzyskania zniżek w sklepach, restauracjach,  cukierniach i innych punktach usługowych w Łodzi oraz w miejscach związanych z kulturą takich jak Filharmonia Łódzka, Teatr Wielki, Teatr Jaracza oraz innych instytucji kulturalnych skupionych wokół Piotrkowskiej.

Jak informują jej wydawcy, karta to nie tylko możliwość korzystania z wyjątkowych ofert promocyjnych, zniżek i rabatów. Posiadacze karty Galerii Piotrkowskiej będą mogli brać udział w organizowanych przez Galerię pokazach, wernisażach, spotkaniach tematycznych oraz innych wydarzeniach kulturalnych z prawdziwego zdarzenia!

Partnerzy karty (i oferowane rabaty):

  • IRISH PUB – Jeden z najstarszych pubów w Łodzi o niepowtarzalnej atmosferze.: Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe okazje (rabat 10%).

Adres: ul. Piotrkowska 77, www.irishpub.pl

  • LOLA – Najdłużej działający na Piotrkowskiej autorski salon mody damskiej.: Dobra moda w dobrej cenie (rabat 10%).

Adres: ul Piotrkowska 59, www.smdresscode.pl/lola

  • CUKIERNIE DYBALSKIEGO – Nazwisko Dybalscy jest w Łodzi powszechnie znane i słodko kojarzone.: Słodka tradycja Łodzi (rabat 10%).

Adresy: ul. Piotrkowska 56, ul. Piotrkowska 102a – sklep + kawiarnia, www.dybalski.pl

  • TOKYO SUSHI BAR – pierwsza restauracja sushi w Łodzi. : Najstarsza resturacja japońska w mieście (rabat 10%).

Adres: ul. Piotrkowska126, www.sushi.lodz.pl

  • RISTORANTE DONEDA – Najstarsza autentycznie włoska restauracja w Łodzi.: Razem z nami poznaj kulinaria Europy (rabat 10%).

Adres: Plac Komuny Paryskiej 6, www.doneda.pl

  • MAXMARA – Ekskluzywne kolekcje renomowanej, włoskiej firmy.: Pierwsza liga europejskiej mody (rabat 10%).

Adres: ul. Piotrkowska 145, www.mmfashion.pl

  • A&A DOM JUBILERSKI – Ekskluzywne salony jubilerskie w pięknych wnętrzach zabytkowych kamienic, oferujące bogaty asortyment oraz najwyższą jakość wyrobów jubilerskich. : A&A – spełniamy marzenia…(rabat 10%).

Adresy salonów: ul. Piotrkowska 46, ul. Piotrkowska 60, ul. Piotrkowska 63, ul. Piotrkowska 100, ul. Piotrkowska 146, www.domjubilerski.aia.pl

  • COEN DAY SPA ? Jedyny w Łodzi autoryzowany gabinet kosmetyczny renomowanych francuskich marek: Thalgo i Ella Bache.: Oaza relaksu w centrum miasta (rabat 10%).

Adres: ul. Piotrkowska 89, www.coen.pl

  • ALTER STYL ? Studio Kreowania Wizerunku Barbary Zytki, stylistki z 14-letnim stażem, autorki książki : Bądź piękna i mądra czyli kompas w meandrach stylu i urody (rabat 10%).

Adres: ul. Piotrkowska 109, www.alterstyl.pl

Karta wydawana jest bezpłatnie w ramach projektu Galeria Piotrkowska przez podmioty oznaczone logo.
Rabaty, do których karta upoważnia, nie sumują się z innymi zniżkami i promocjami oferowanymi przez uczestników projektu Galeria Piotrkowska. Karta uprawnia również do udział w eventach organizowanych przez Galerię Piotrkowską.

karta zniżkowa GaleriaPiotrkowska.com

galeriapiotrkowska.com

Warto zapoznać się z podobną inicjatywą – Systemu rabatowego Nasza Piotrkowska

Strona informacyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.