Karta rabatowa Intersport

 

Imienna karta rabatowa programu Intersport dla aktywnych to zmienny rabat na zakup artykułów sportowych w sklepach INTERSPORT Polska S.A. uzależniony od wartości dokonywanych zakupów w danym okresie rozliczeniowym.

Uczestnik programu otrzymuje rabat w postaci bonów wartościowych na nieograniczone zakupy w sieci sklepów INTERSPORT na terenie RP oraz stały rabat w wysokości 15% na usługi oraz 5% na imprezy turystyczne organizowane przez INTERSPORT Polska S.A.

Po zarejestrowaniu się do programu posiadaczowi karty INTERSPORT dla aktywnych przysługuje 5% rabat na artykuły sportowe, 15% na usługi oraz 5% na imprezy organizowane przez INTERSPORT Polska S.A. Rabat na usługi oraz imprezy jest stały. Rabat na artykuły sportowe jest zmienny w zależności od wartości dokonywanych zakupów w rocznym okresie rozliczeniowym. Dnia 1 października każdego roku posiadaczowi karty INTERSPORT dla aktywnych zostanie przyznany nowy rabat, zgodnie z poniższą tabelą:

intersport.pl

Okres rozliczeniowy karty rabatowej trwa 12 miesięcy i jest jednakowy dla wszystkich posiadaczy kart, nowe rabaty w kolejnym okresie rozliczeniowym obowiązują od 1 października do 30 września kolejnego roku. Wielkość rabatu wynika z wielkości (kwoty) zakupów dokonanych w poprzednim okresie rozliczeniowym

Warunkiem naliczenia rabatów na artykuły sportowe i na usługi jest okazanie karty lub breloka z kodem kreskowym podczas dokonywania zakupów, tylko wówczas kwota wynikająca z paragonu wystawionego przez INTERSPORT Polska SA zostanie doliczona do rocznych zakupów klienta.

W przypadku, gdy posiadacz karty INTERSPORT dla aktywnych nie dokona żadnych zakupów w trakcie rocznego okresu rozliczeniowego, automatycznie zostaje przyznany mu rabat 5%. Jeżeli uczestnik nie dokonuje żadnych zakupów przez okres 2 lat jego karta zostaje dezaktywowana.

karta rabatowa intersport

materiały własne

Regulamin

Strona informacyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.