Karta podarunkowa Saturn

Karta Podarunkowa jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki.

Jest to karta wystawiana na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Saturn Polska na terenie Polski.

Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie. Warto podkreślić, że w sieci Saturn można płacić również bonami Real.

Miewasz problem z wybraniem prezentu? Kup Kartę Podarunkową Saturn. Doładuj odpowiednią kwotą pieniędzy i gotowe!

 

Odpowiedź: Karty na Prezent przed aktywacją, czyli zasileniem konta, nie posiadają żadnej wartości. Karta musi być aktywowana w kasie sklepu. Dopiero kiedy zostanie zasilona określoną kwotą, nabiera wartości i można nią dokonywać płatności.

W każdej chwili można sprawdzić stan konta Karty na na stronie internetowej, pod adresem www.saturnpolska.com, Saldo karty jest drukowane na paragonie fiskalnym z ostatniej transakcji dokonanej przy pomocy karty. Informację o stanie konta Karty można także uzyskać w kasie w dowolnym sklepie sieci Saturn.

Po wyczerpaniu środków na Karcie, można ją ponownie dokonać doładować i tak jak dotychczas płacić nią w sklepach Saturn osobiście lub przekazać innej osobie.

Karta na jest aktywna przez 5 lat od daty jej ostatniego użycia.

saturn kart card karta

saturnpolska.com

Regulamin

Strona informacyjna

Sprawdź ile masz na karcie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.