Karta upominkowa KappAhl

Karty upominkowe KappAhl to elektroniczne bony zakupowe w formie kart przedpłaconych, którymi można zapłacić w każdym sklepie KappAhl na terenie Polski.

Stan srodków na swojej karcie upominkowej można sprawdzić na stronie internetowej KappAhl.pl, gdzie znajdują się również informacje o ostatnich transakcjach (doladowania, wykorzystanie srodków) dokonanych przy uzyciu danej karty upominkowej.

Na odwrocie karty znajduje numer karty i kod PIN (trzeba zdrapać folię, aby zobaczyc kod PIN), które są potrzebne do sprawdzenia stanu karty.

Stan środków na karcie można sprawdzić również w dowolnym sklepie KappAhl na terenie Polski.
Karty upominkowe mozna nabyc we wszystkich sklepach KappAhl na terenie Polski. Podczas zakupu można wybrać dowolną kwote pomiędzy 20 PLN a 1000 PLN i doładować nią kartę. Jezeli juz posiada się karte upominkowa można jaą ponownie doładować.

Karą można zapłacić za zakupy w kazdym sklepie KappAhl na terenie Polski. Karta moze byc uzywana wielokrotnie, az do osiągnięcia wartości 0 PLN. Kwota z karty nie moze byc wymieniona na gotówke.

Karta jest aktywna przez 1 rok licząc od dnia ostatniej transakcji wykonanej z użyciem karty podarunkowej. Jeżeli chcesz zwrócic towar, za który zapłaciłeś karta upominkowa, otrzymasz nowa karte na kwotę zwrotu. W przypadku zwrotu obowiązują zapisy regulaminu zakupów, zwrotów i wymiany towarów nieużywanych w KappAhl Polska Sp. z o.o.

KappAhl nie ponosi odpowiedzialności za utratę, kradzież, zniszczenie lub niewłaściwe użycie karty. Duplikaty kart nie są wydawane.

kappahl karta upominkowa

wizualizacja karty

Strona informacyjna i sprawdzenie salda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.