System rabatowy Nasza.Piotrkowska.pl

Nasza.Piotrkowska.pl to system zniżek na produkty i usługi przedsiębiorstw zlokalizowanych na tej popularnej łódzkiej ulicy (jednej z najdłuższych ulic handlowych Europy). Na stronie internetowej prezentowane są codziennie rabaty do restauracji, SPA, salonów masażu, hoteli, barów, salonów optycznych i fryzjerskich, barów etc.

Zniżki można śledzić dzięki newsletterowi, na fanpage w serwisie Facebook.

Na stronie internetowej www.nasza.piotrkowska.pl właściciele lokali i sklepów z Piotrkowskiej będą mogli założyć własne konta i oferować rabaty. Pierwsi chętni do oferowania kuponów już są. W przyszłym tygodniu rozpocznie się testowanie nowej strony. System ma zacząć działać za 2 – 3 tygodnie. Aktualnie firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy i dodaniem swojej oferty do systemu nasza.piotrkowska.pl powinni skontaktować się poprzez e-mail: info[at]nasza.piotrkowska.pl.

Aby uzyskać dostęp do Kuponów Rabatowych, trzeba założyć konto wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej www.nasza.piotrkowska.pl, podając: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.

Po wybraniu oferty, którą jesteśmy zainteresowani, w celu skorzystania ze zniżki przy zakupie towaru lub usługi od Partnera, trzeba wydrukować Kupon Rabatowy wskazujący ofertę Partnera oraz wysokość zniżki.

Potem, przy zakupie zakupie trzeba  okazać Partnerowi wydrukowany Kupon Rabatowy. Każdy jeden Kupon Rabatowy uprawnia do skorzystania z jednej oferty Partnera. Kuponu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Serwis Nasza Piotrkowska stworzyła i prowadzi Fundacja Ulicy Piotrkowskiej we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim, jest to już kolejny projekt po Galeria Piotrkowska.

nasza piotrkowska system znizek

nasza.piotrkowska.pl

Regulamin

Strona informacyjna

1 pings

  1. […] « System rabatowy Nasza.Piotrkowska.pl […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.