Kupony rabatowe IKEA 50 lat razem

Od początku maja 2011 roku do skrzynek pocztowych 9 milionów gospodarstw domowych docierać będzie wyjątkowy prezent, jaki IKEA  przygotowała z okazji obchodów 50-lecia owocnej współpracy z Polską.

W terminie od 2 maja do 30 czerwca 2011 dostarczone zostaną do wybranych gospodarstw domowych na terenie Polski broszury zawierające kupony rabatowe o wartości 20, – zł – upoważniające do uzyskania rabatu w wysokości do 20,- zł na zakupy dowolnych produktów wyposażenia domu w sklepach IKEA. W przypadku zakupu towarów o różnej wartości, rabat zostanie udzielony proporcjonalnie do każdego towaru.

Promocja polega na przyznaniu przez Organizatora możliwości uzyskania do 20,- zł rabatu przy zakupie produktów wyposażenia domu w sklepach IKEA w Polsce. IKEA zastrzega sobie prawo do limitowania sprzedaży ilości produktów dla jednego klienta.

Promocja nie obejmuje możliwości skorzystania z uprawnienia do rabatu w restauracjach IKEA, sklepiku szwedzkim i bistro. Kupony rabatowe są realizowane na stanowiskach kasowych w sklepach IKEA. Warunkiem skorzystania z uprawnienia do rabatu jest przekazanie kuponu kasjerowi; kupon podlega zatrzymaniu przez kasjera. Kasjer może odmówić realizacji kuponów rabatowych w przypadku stwierdzenia braku odpowiednich zabezpieczeń. Do jednej transakcji kasowej może być użyty tylko jeden kupon rabatowy. Kuponów rabatowych nie można ze sobą łączyć.

W okresie promocji klientowi przysługuje prawo do użycia jednego kuponu rabatowego. W przypadku zakupów o łącznej wartości do 21 złotych, kupon uprawnia do otrzymania rabatu, w którego wyniku cena nabytych towarów po uwzględnieniu rabatu wyniesie 1 (słownie: jeden) złoty.
Kwotę należną po udzieleniu rabatu Klient zobowiązany jest uiścić korzystając z odpowiedniego środka płatniczego.
W przypadku zakupów do kwoty poniżej 21 złotych, kupon nie uprawnia do otrzymania reszty.
Klient ma prawo do zwrotu towaru lub towarów, nabytych w ramach niniejszej promocji, jeśli nie był(y) on(e) używany(e), na zasadach określonych w Warunkach zwrotu towarów

50 lat razem ikea, bon podarunkowy

ikea.pl

Regulamin

Strona informacyjna akcji

Strona IKEA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.