Karta zniżkowa Dbam o Zdrowie dla Mamy i Maleństwa

Program „dla Mamy i Maleństwa” to specjalny program zniżkowy stworzony z myślą o młodych mamach. Pomaga zadbać o to co najważniejsze – zdrowie dziecka i własne.

Specjalna karta uczestniczki programu zapewnia rabaty do 25 procent na ponad 100 produktów dla mam i małych pociech. Farmaceuci  z apteki Dbam o Zdrowie wybrali trzy najważniejsze kategorie produktów dla dzieci i młodych mam:

Pielęgnacja maleństwa
Pielęgnacja mamy
Zdrowie maleństwa
Zdrowie mamy
Żywienie maleństwa

Wszystkie produkty objęte rabatami prezentowane są w specjalnym katalogu promocyjnym dołączonym do karty. Katalog promocyjny aktualizowany jest co trzy miesiące i znajduje się również na stronie internetowej.

Do programu może przystąpić każda mama w ciąży lub z małym dzieckiem. Wystarczy że wypełni ona formularz rejestracyjny programu dostępny w wersji papierowej w pakiecie startowym z kartą programu oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej programu pod adresem www.dlamamyimalenstwa.pl

Karty programu honoruje już ponad 2000 aptek na terenie całej Polski. Od lipca 2010 roku rabaty programu obowiązują również na zakupy produktów z katalogu promocyjnego dokonywane w Portalu Dbam o Zdrowie – www.doz.pl

Na stronie znajdziesz również encyklopedię leków i porady dla młodych rodziców, np.

  • Jestem tatą – pielęgnacja nowo narodzonego dziecka.
  • Jak właściwie pielęgnować skórę niemowlęcia?
  • Na co warto zwrócić uwagę podczas kupowania dziecku zabawek?
  • Higieniczna wyprawka dla noworodka.
  • Kolki niemowlęce.
  • Kalendarz szczepień obowiązkowych 2012.
dla mamy i malenstwa dbam o zdrowie karta

dlamamyimalenstwa.pl

Katalog Dbam o zdrowie: Dla mamy i maleństwa

Strona informacyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.