Karta Orlen BIZNESTANK

Karta BIZNESTANK  to oferta przygotowana przez Orlen specjalnie dla małych i średnich firm. Umowe można podpisać na każdej stacji ORLEN lub BLISKA oznaczonej logo BIZNESTANK. Rabat przyznawany jest na podstawie umowy i deklarowanego zużycia paliwa. Ilośćzużytego paliwa jest weryfikowana co kwartał.

 

Deklarowane zużycie paliwa( l/m-c)

Stacja ORLEN

Stacja BLISKA

1 – 500

0 gr/l

0 gr/l

501 – 3 000

4 gr/l

1 gr/l

3 001 – 6 000

5 gr/l

2 gr/l

6 001 – 10 000

6 gr/l

3 gr/l

10 001 – 15 000

7 gr/l

4 gr/l

powyżej 15 000

8 gr/l

5 gr/l

Po podpisaniu umowy można tankować na wszystkich stacjach należących do sieci stacji benzynowych PKN ORLEN S.A. Rabat gotówkowy jest naliczany po każdej dokonanej transakcji. 

Karty posiadają unikalne numery i są przypisane do konkretnych pojazdów. Karty nie upoważniają do tankowania z upustem innych pojazdów niż zarejestrowane. 

Po zatankowaniu pojazdu trzeba poinformować pracownika stacji, że transakcja odbędzie się za pomocą karty BIZNESTANK. Klient umieszcza kartę BIZNESTANK w Pinpadzie i następuje weryfikacja zgodności numeru rejestracyjnego z numerem zaprogramowanym w karcie. Za dokonaną transakcję płatność trzeba zapłacić gotówką. Po zakończeniu transakcji sprzedaży rabatowej, możliwe jest naliczenie punktów Vitay Klientowi (zgodnie z regulaminem programu Vitay). 

flota.orlen.pl

Strona informacyjna

Regulamin

Karty rabatowe dla przedsiębiorstw. Karta przypisana do pojazdu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.