Karta prezentowa EMPIK

Karta prezentowa EMPIK  to elektroniczny bonem którym można płacić za zakupy dokonane w sieci salonów empik lub na stronie internetowej empik.com. Zastępuje ona gotówkę i pozwala zapłacić za wybrany towar.

Karta prezentowa jest ważna przez okres 12 miesięcy od daty jej pierwszej aktywacji, czyli od pierwszej zapłaty za jej pomocą lub inny okres określony przez Nabywcę.

W trakcie ważności karty można posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty.

Karta prezentowa jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.

Wysokość środków znajdujących się w danym momencie na karcie można sprawdzić w dowolnym momencie na stronie www.empik.com/karty-prezentowe/saldo . Ponad to po każdej transakcji zakupu za pomocą karty prezentowej empik otrzymasz paragon, na którym dodatkowo będzie znajdowała się informacja o aktualnej wartości środków znajdujących się na karcie i dacie jej ważności.

Karty dostępne są w nominałach 25, 50 i 100 zł, a także bez nominału na dowolne doładowanie do kwoty 500 zł (minimalna kwota doładowania 20 zł).

empik prezentowa

 

Regulamin

Strona informacyjna

Kup/Sprzedaj w Dilla.pl

1 komentarz

  1. Proszę pamiętać że karta WCALE nie jest aktywna od pierwszych zakupów które się wykona przy jej użyciu ale od momentu zakupu samej karty upominkowej, także jeśli zapomni się ją wykorzystać w czasie 12 miesięcy od jej zakupienia karta przepada. Moim zdaniem o wiele lepiej jest kupić normalny prezent zamiast ryzykować stratę pieniędzy. No chyba ze mamy pewność ze obdarowana osoba od razu wykorzysta kartę. Bardzo słabo ze strony empiku że daje na wykorzystanie karty tylko 12 miesięcy, nie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.