Karta podarunkowa Orange do Saturna i Media Markt

Jeżeli masz już telefon tablet i netbook a wykupując abonament telefoniczny w Orange chcesz dostać ekstra kasę, teraz możesz skorzystać z nowej oferty operatora. Zamiast telefonu możesz otrzymać kartę upominkową na zakupy w sieciach supermarketów elektronicznych.

Karta na Zakupy od Orange to karta podarunkowa typu prepaid dedykowana dla sklepów sieci Media Markt iSaturn w całej Polsce.

Karty można używać wielokrotnie – jeżeli zrobisz zakupy za mniejszą kwotę niż dostępna na karcie, pozostałe środki możesz wykorzystać na kolejne zakupy

Można dopłacić – jeżeli chcesz kupić coś za wyższą kwotę, różnicę możesz dopłacić gotówką, kartą płatniczą lub inną kartą na zakupy.

Karta jest ważna tak długo jak umowa, do której została zakupiona. Karta na Zakupy jest oferowana w nominałach 250500 lub 1000 – w zależności od wybranego abonamentu.

Informacje o pozostałych na karcie środkach otrzymasz w kasie danej sieci handlowej lub na stronie www.mediamarkt.pl albo www.saturnpolska.com logując się za pomocą numeru zamieszczonego na odwrocie karty.

orange karta na zakupy w saturn i mediamarkt

orange.pl

Strona informacyjna

Wybór karty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.