«

»

Karta lojalnościowa Premium Club

4 (80%) 4 votes

Premium Club to multipartnerski program lojalnościowy organizowany wspólnie przez sieć stacji Statoil, Deutsche Bank, Link4, Adriatyk, Neostar.pl, Nordre.pl, Hobby4Men.com, Super-AGD.pl. Program działa analogicznie do programu PAYBACK.

Program Premium Club został stworzony dla ludzi, którzy chcą zbierać punkty robiąc zakupy. Wydając pieniądze u partnerów Premium Club zdobywają punkty, które mogą zamienić na nagrody z katalogu.

Aby zdobyć punkty wystarczy dokonać transakcji przy użyciu karty Premium Club u jednego z Partnerów programu: na stacjach Statoil, przy korzystaniu z karty Deutsche Bank, ofert Link4 lub w jednym z partnerskich serwisów internetowych: u touroperatora Adriatyk, w Neostar.pl, Nordre.pl, Hobby4Men.com, Super-AGD.pl. Dzięki temu otrzymuje się odpowiednią ilość punktów standardowych.

Oprócz punktów standardowych można otrzymać punkty bonusowe za korzystanie z określonych promocji. Zebrane na koncie punkty można wymienić na nagrody, które zostały tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Płacąc u Partnerów kartą kredytową Deutsche Bank Premium Club można zbierać punkty jeszcze szybciej: dostajesz je zarówno z Banku jak i od Partnera.

Kartę Premium Club można otrzymać po wypełnieniu formularza na stacji Statoil.

premiumclub.pl

premiumclub.pl

Regulaminy

Strona informacyjna

Komentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *