Karta lojalnościowa Premium Club

Premium Club to multipartnerski program lojalnościowy organizowany wspólnie przez sieć stacji Statoil, Deutsche Bank, Link4, Adriatyk, Neostar.pl, Nordre.pl, Hobby4Men.com, Super-AGD.pl. Program działa analogicznie do programu PAYBACK.

Program Premium Club został stworzony dla ludzi, którzy chcą zbierać punkty robiąc zakupy. Wydając pieniądze u partnerów Premium Club zdobywają punkty, które mogą zamienić na nagrody z katalogu.

Aby zdobyć punkty wystarczy dokonać transakcji przy użyciu karty Premium Club u jednego z Partnerów programu: na stacjach Statoil, przy korzystaniu z karty Deutsche Bank, ofert Link4 lub w jednym z partnerskich serwisów internetowych: u touroperatora Adriatyk, w Neostar.pl, Nordre.pl, Hobby4Men.com, Super-AGD.pl. Dzięki temu otrzymuje się odpowiednią ilość punktów standardowych.

Oprócz punktów standardowych można otrzymać punkty bonusowe za korzystanie z określonych promocji. Zebrane na koncie punkty można wymienić na nagrody, które zostały tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Płacąc u Partnerów kartą kredytową Deutsche Bank Premium Club można zbierać punkty jeszcze szybciej: dostajesz je zarówno z Banku jak i od Partnera.

Kartę Premium Club można otrzymać po wypełnieniu formularza na stacji Statoil.

premiumclub.pl

premiumclub.pl

Regulaminy

Strona informacyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.