Karta Auchan Skarbonka

Karta Auchan Skarbonka pozwala na zbieranie złotówek, które można potem wykorzystać na zakupy w sklepie Auchan.

Chcąc korzystać z programu lojalnościowego, wystarczy założyć kartę płatniczą Skarbonka MasterCard lub kartę kredytową Visa Auchan. Następnego dnia już jest ona aktywna – można zbierać i wydawać złotówki do Skarbonki.

Towary, przy których zakupie zbierasz złotówki są specjalnie oznaczone – przy cenie każdego artykułu dostępnego w programie lojalnościowym Skarbonka, znajdziesz kwotę jaką zarobisz jeśli kupisz dany produkt.

Przy cenie każdego artykułu sprzedawanego na wagę promowanego w programie lojalnościowym Skarbonka, znajdziesz kwotę wyrażoną w procentach wartości oszczędności, liczoną od wartości zakupionego przez Ciebie produktu z oferty Skarbonka.

Zgromadzone na koncie Skarbonka pieniądze nie podlegają wymianie na gotówkę, pieniędzmi zgromadzonymi na koncie Skarbonka można płacić za wszystkie towary w Auchan – oprócz benzyny, saldo na koncie Skarbonka można odczytać na paragonie lub za pomocą czytnika na terenie hipermarketu, zgromadzone na koncie Skarbonka pieniądze należy wykorzystać do końca bieżącego roku, po tym terminie konto zostanie wyzerowane.

auchan.pl

Strona informacyjna

Regulamin

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.