Kupon rabatowy na fotoksiążkę CEWE

CEWE Fotoksiążka to nowoczesny i oryginalny album ze zdjęciami. Zamiast wywoływać zdjęcia i wklejać je do albumu możesz przy pomocy specjalnego programu ułożyć zdjęcia. Firma CEWE wydrukuje je dla Ciebie w formie albumu (fotoksiążki). To wygodny sposób przechowywania i prezentowania zdjęć.

Kupon rabatowy CEWE na fotoksiążkę uprawnia do otrzymania zniżki przy zamawianiu fotoksiążki w sklepie Fotoksiazka.pl oraz w licznych serwisach i sklepach partnerskich – m.in. Fotojoker, Empik, Carrefour, Tesco, Real, Intermarche, Rtv Euro Agd, Mediaexpert, Rossmann, Vobis Digital, Mega Avans, Neckermann, Pc Format, Abfoto.Pl.

Kupon można wygrać w konkursie CEWE na najlepszą fotoksiążkę w 2012 roku.
Główną nagrodą w konkursie jest wycieczka dla dwóch osób o wartości do 8 tys. zł. Co miesiąc można wygrać jeden z aparatów fotograficznych. W konkursie każdy otrzymuje nagrodę gwarantowaną – wystarczy wziąć udział, aby otrzymać kupon o wartości 60 zł na wykonanie własnej fotoksiążki. Termin nadsyłania prac mija 30 listopada 2012.
Konkurs na najlepszą CEWE fotoksiążkę roku 2012 skierowany jest zarówno do tych, którzy posiadają już swoją CEWE fotoksiążkę jak i tych, którzy dopiero zamierzają ją stworzyć. Konkurs jest otwarty dla wszystkich autorów CEWE FOTOKSIĄŻEK, które zostały zamówione u jednego z partnerów firmy CeWe Color Sp. z o.o.. Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu na www.fotoksiazka.pl.

Kod kuponu wpisujemy podczas zamawiania fotoksiążki w pobranym programie do układania zdjęć i tworzenia albumu.

 

kupon na fotoksiążkę

fotoksiazka.pl

Strona informacyjna

Regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.