«

»

Karta Orlen BIZNESTANK

2 (40%) 5 votes

Karta BIZNESTANK  to oferta przygotowana przez Orlen specjalnie dla małych i średnich firm. Umowe można podpisać na każdej stacji ORLEN lub BLISKA oznaczonej logo BIZNESTANK. Rabat przyznawany jest na podstawie umowy i deklarowanego zużycia paliwa. Ilośćzużytego paliwa jest weryfikowana co kwartał.

 

Deklarowane zużycie paliwa( l/m-c)

Stacja ORLEN

Stacja BLISKA

1 – 500

0 gr/l

0 gr/l

501 – 3 000

4 gr/l

1 gr/l

3 001 – 6 000

5 gr/l

2 gr/l

6 001 – 10 000

6 gr/l

3 gr/l

10 001 – 15 000

7 gr/l

4 gr/l

powyżej 15 000

8 gr/l

5 gr/l

Po podpisaniu umowy można tankować na wszystkich stacjach należących do sieci stacji benzynowych PKN ORLEN S.A. Rabat gotówkowy jest naliczany po każdej dokonanej transakcji. 

Karty posiadają unikalne numery i są przypisane do konkretnych pojazdów. Karty nie upoważniają do tankowania z upustem innych pojazdów niż zarejestrowane. 

Po zatankowaniu pojazdu trzeba poinformować pracownika stacji, że transakcja odbędzie się za pomocą karty BIZNESTANK. Klient umieszcza kartę BIZNESTANK w Pinpadzie i następuje weryfikacja zgodności numeru rejestracyjnego z numerem zaprogramowanym w karcie. Za dokonaną transakcję płatność trzeba zapłacić gotówką. Po zakończeniu transakcji sprzedaży rabatowej, możliwe jest naliczenie punktów Vitay Klientowi (zgodnie z regulaminem programu Vitay). 

flota.orlen.pl

Strona informacyjna

Regulamin

Karty rabatowe dla przedsiębiorstw. Karta przypisana do pojazdu.

 

Komentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *