Karta podarunkowa WyjatkowyPrezent.pl

Serwis WyjatkowyPrezent.pl to internetowy serwis sprzedający vouchery prezentowe w formie przeżyć.

Na stronie  WyjatkowyPrezent.pl można znaleźć prawie 600 pomysłów na prezenty, pochodzące od 200 partnerów.

Bon podarunkowy można zakupić przez Internet, telefon lub w biurze firmy w Warszawie przy ul. Puławskiej 257 lokal 160.

Osoba obdarowana otrzymuje elegancki voucher, który może być wykorzystany w czasie 12 miesięcy od zakupu. W ciągu 30 dni od zamówienia można wymienić wybrany prezent na inny z oferty WyjatkowyPrezent.pl.

WyjatkowyPrezent.pl to gwarancja ceny – dzięki temu nie musisz szukać dalej, cena prezentu jest zawsze identyczna jak bezpośrednio u Wykonawcy. W przeciwnym wypadku firma zwraca pieniądze i realizuje kupiony prezent za darmo.

Firma oferuje kilka zakup voucherów (również evoucherów – bonów w formie elektronicznej) na konkretną atrakcję, lub wybór uniwersalnych pakietów w przypadku których to obdarowany wybiera przeżycie, które go interesuje:

  • Gift Card –  to karta podarunkowa, która umożliwia wybór dowolnego prezentu z oferty WyjątkowyPrezent.pl. Osoba obdarowana sama dokonuje zakupu na stronie WyjatkowyPrezent.pl. Gift Card jest ważny przez 12 miesięcy a wybrany prezent, zakupiony za pomocą Gift Cardu uzyska ten sam termin ważności.  Możliwe jest korzystanie z kilku Gift Cards przy jednym zakupie.
  • Księga Przeżyć –  w każdym z 7 tematycznych Pakietów na Prezent obdarowany odnajdzie 18 atrakcji i sam wybierze tą jedną, najbardziej pożądaną. Każdy Pakiet jest ważny 12 miesięcy i oferuje dowolność wyboru atrakcji, czasu i miejsca realizacji – z prezentów można skorzystać w setkach lokalizacji w Polsce.
WyjatkowyPrezent.pl to interesująca oferta zarówno na prezent dla przyjaciół czy rodziny jak i dla pracowników
wyjatkowyprezent.pl karta podarunkowa e-voucher

wyjatkowyprezent.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.