«

»

Karta podarunkowa Saturn

2.4 (47.62%) 21 votes

Karta Podarunkowa jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki.

Jest to karta wystawiana na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Saturn Polska na terenie Polski.

Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie. Warto podkreślić, że w sieci Saturn można płacić również bonami Real.

Miewasz problem z wybraniem prezentu? Kup Kartę Podarunkową Saturn. Doładuj odpowiednią kwotą pieniędzy i gotowe!

 

Odpowiedź: Karty na Prezent przed aktywacją, czyli zasileniem konta, nie posiadają żadnej wartości. Karta musi być aktywowana w kasie sklepu. Dopiero kiedy zostanie zasilona określoną kwotą, nabiera wartości i można nią dokonywać płatności.

W każdej chwili można sprawdzić stan konta Karty na na stronie internetowej, pod adresem www.saturnpolska.com, Saldo karty jest drukowane na paragonie fiskalnym z ostatniej transakcji dokonanej przy pomocy karty. Informację o stanie konta Karty można także uzyskać w kasie w dowolnym sklepie sieci Saturn.

Po wyczerpaniu środków na Karcie, można ją ponownie dokonać doładować i tak jak dotychczas płacić nią w sklepach Saturn osobiście lub przekazać innej osobie.

Karta na jest aktywna przez 5 lat od daty jej ostatniego użycia.

saturn kart card karta

saturnpolska.com

Regulamin

Strona informacyjna

Sprawdź ile masz na karcie

 

Komentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *