Karta podarunkowa Big Star

Big Star Gift Card. Idealny pomysł na udany prezent.

Święta to wyjątkowy czas, w którym szczególnie zależy nam na tym, aby sprawić radość naszym bliskim i znajomym. Najczęściej robimy to za pomocą podarowania im prezentów. Jednak wybranie odpowiedniego upominku, nie jest taką prostą sprawą – często nie wiemy, co dana osoba chciałaby dostać, nie mamy pewności, czy trafimy w jej gust. A zapytać nie wypada…

Nowa Karta Podarunkowa Big Star Gift Card pomoże nam wybrnąć z tej sytuacji. Atrakcyjna i prestiżowa już na pierwszy rzut oka, ucieszy bliską nam osobę dając jej możliwość swobodnego wyboru wśród bogatej i różnorodnej oferty Big Star w ciągu 6 miesięcy od jej otrzymania.

W przeciwieństwie do bonów lub voucherów papierowych Kartą Podarunkową można płacić wielokrotnie, za całość lub część zakupów – wartość transakcji zostanie pobrana z karty, a informacja o pozostałej kwocie i terminie, w którym należy ją wykorzystać, pojawi się na paragonie.

Kartą Big Star Gift Card o nominale 100zł, 200zł lub 500zł możemy obdarować dowolną ważną dla nas osobę mając jednocześnie gwarancję zawsze trafionego prezentu.

Karty upominkowe będą dostępne w salonach Big Star przez cały rok, dzięki czemu pozwolą nam sprawić radość nie tylko na nadchodzące święta ale również na wiele różnych innych okazji.

karta podarunkowa big star

bigstar.pl

Strona informacyjna

Regulamin karty

Regulamin sklepu Big Star

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.